• Sektörde bilinen ve önerilen bir<br />MARKA OLMAK
    Sektörde bilinen ve önerilen bir
    MARKA OLMAK
    Simetri Tesisat, Hayata değer katar.
Anasayfa > İnsan Kaynakları > İK Yönetimi

İK Yönetimi

i) İşe Alım & Oryantasyon

Simetri Tesisat'ın başarısı; şirket vizyonu, misyonu ve değerlerini sürekli yaşatan ve sürdürülebilir kılan çalışanlarından gelir. Bu doğrultuda anlayışımıza paralel olarak, şirket bünyesinde oluşabilecek pozisyonlara en iyi ve en doğru adayların seçimi ve tüm başvuruda bulunan adaylara eşit fırsat sunabilmek bizim için önemlidir.

Doğru adayın, doğru yere yerleştirilmesinden sonra şirket adaptasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için şirket oryantasyonu ve teknik oryantasyon süreçleri başlamaktadır. Şirket oryantasyonu kapsamında işe yeni başlamış olan kişilerin bölümlerimizi detaylı bir şekilde tanımalarına olanak sağlanmaktadır.

ii) Performans Yönetimi

Simetri Tesisat, organizasyonel başarının temelinde bireysel başarıların olduğuna inanmaktadır. Bu doğrultuda insan kaynağının en etkin şekilde yönetilerek geliştirilmesi için performans yönetim sistemi, 360 derece yetkinlik değerlendirme ve hedef performans kriterleri yöntemlerinden oluşmaktadır. Değerlendirme sonuçları, gelişim planlama, yetenek & kariyer yönetimi, ve ödül takdir süreçlerine yansımaktadır.

iii) Yetenek ve Kariyer Yönetimi

Organizasyonumuzu ileriye götürecek sahip olduğumuz yetenekleri geliştirmeyi hedeflemekteyiz.
Tüm çalışanların potansiyelleri doğrultusunda gelişim planları yapılır ve bu doğrultuda kariyerlerine yön verilir.

İŞ BAŞVURUSU

Simetri Tesisat'a iş başvurusu için detaylı özgeçmişinizi (CV) info@simetritesisat.com.tr e-mail adresine gönderebilirsiniz.